filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Animator
2013
http://www.animator-festival.com/
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator
Data wręczenia nagród:
21 lipca
Miejsca:
Poznań
Festiwal odbył się w dniach 10-21 lipca 2013r,
Złoty Pegaz
Grand Prix
wygrane
Ab Ovo
(2012)
Anita Kwiatkowska-Naqvi
Udział w konkursie głównym
nominacje
Ars Moriendi
(2013)
Miłosz Margański
Bendito-Kone IV
(2012)
Jossie Malis
Bydlo
(2012)
Patrick Bouchard
D'aléas
(2011)
Mathieu Tremblay
De_Riria_Subasutaimu
(2012)
Shinsaku Hidaka
Deer Valya
(2012)
Djalil Rizvanov
Do serca twego
(2013)
Ewa Borysewicz
Eight-Minute Deadline
(2012)
Petros Papadopoulos
,
Zina Papadopoulou
Ex Animo
(2013)
Wojciech Wojtkowski
Feral
(2012)
Daniel Sousa
Gdy ktoś odchodzi
(2012)
Jenni Rahkonen
Hoffili
(2012)
Lotfi Mahfoudh
Horad
(2012)
Dzianis Mizhui
,
Andrei Tokindang
Kali, mały wampir
(2012)
Regina Pessoa
Katachi
(2013)
Przemysław Adamski
,
Katarzyna Kijek
Kochanie
(2013)
Izabela Plucińska
Kolmnurga afäär
(2012)
Andres Tenusaar
Koniec
(2012)
Ülo Pikkov
Lake
(2013)
Steven Subotnick
Le 12eme homme
(2013)
Thomas Pons
Les Mots de la carpe
(2012)
Lucrèce Andreae
Lost and Found
(2012)
Joan C. Gratz
Łukasz i Lotta
(2012)
Renata Gąsiorowska
Nachbehandlung
(2012)
Edith Stauber
Obida
(2013)
Anna Budanova
Olgastrasse 18
(2011)
Liv Apollonia Scharbatke
,
Jörg Rambaum
Paula
(2011)
Dominic Etienne Simard
Plaża
(2013)
Paweł Prewencki
Po uszy
(2012)
Timothy Reckart
Rzeczywistość 2.0
(2012)
Víctor Orozco Ramírez
Silenziosa-Mente
(2011)
Alessia Travaglini
Siostra i brat
(2012)
Marie Vieillevie
Tea Party
(2012)
Vitalij Sicinava
The Rolling Stones
(2013)
Krzysztof Kiwerski
Tram
(2012)
Michaela Pavlátová
Ugryźć ogon
(2013)
Song E Kim
Umba-Umba
(2012)
Konstantin Brilliantov
Vie et mort de l'illustre Grigori Efimovitch Raspoutine
(2013)
Céline Devaux
Ziegenort
(2013)
Tomasz Popakul
Zurück auf Schwarz
(2012)
Sonja Gebhardt
Srebrny Pegaz
Zdobywca
wygrane
Kaspar
(2012)
Diane Obomsawin
Brązowy Pegaz
Zdobywca
wygrane
Toto
(2013)
Zbigniew Czapla
Pełna napięcia i grozy historia małego chłopca, podstępnie uwiedzionego przez cynicznego kolekcjonera kluczy. Uniwersalna opowieść o naiwności i bezpowrotnie utraconych, dziecięcych marzeniach.
Wyróżnienie
Za mistrzostwo w użyciu technik animacji
wygrane
Obida
(2013)
Anna Budanova
Nagroda Specjalna
Nagroda za film pełnometrażowy
wygrane
Consuming Spirits
(2012)
Chris Sullivan
Nagroda za muzykę
wygrane
Paula
(2011)
Ramachandra Borcar
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Po uszy
(2012)
Timothy Reckart
Wieloletnie małżeństwo zmaga się z dziwnym oddziaływaniem grawitacji i problemami związkowymi.
wideo
zobacz wszystkie
Animator - Dzień 5
newsy
zobacz wszystkie
ANIMATOR 2013: Po werdykcie
ANIMATOR 2013: Rakiem
ANIMATOR 2013: Rewolucja klasyków i marazm młodych
Animator 2013: Wszystkie strachy, duże i małe
Animator 2013: Na krańcach filmu
Wyróżnieni w roku 2013
Po uszy
(
1/2
)
Obida
(
1/2
)
Paula
(
1/2
)
Toto
(
1/1
)
Ab Ovo
(
1/1
)
Kaspar
(
1/1
)
Consuming Spirits
(
1/1
)
Bendito-Kone IV
(
0/1
)
Kali, mały wampir
(
0/1
)
Tram
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.